O nás

Naší specializací jsou kompletní přestavby bytových interiérů a rekonstrukce bytových jader v panelových domech v nadstandardní kvalitě ZA STANDARDNÍ CENU.

Používáme ověřené kvalitní materiály a garantujeme prvotřídní řemeslnou práci. Díky naší více jak 13ti leté praxi jsme schopni nabídnou profesionální přístup, kvalitní služby, spolehlivost a serióznost. O tom svědčí také reference našich spokojených klientů a garantovaná 5ti letá záruka na naše služby.

DŮKLADNĚ SE VĚNUJEME PŘÍPRAVĚ REALIZACE, KLIENTOVI PORADÍME S VÝBĚREM OBKLADŮ, DLAŽEB A SANITY RENOMOVANÝCH ZNAČEK. PRO NÁROČNĚJŠÍ NEBO NEROZHODNUTÉ KLIENTY ZAJISTÍME PORADENSTVÍ OHLEDNĚ DESIGNU SE SPOLUPRACUJÍCÍMI BYTOVÝMI ARCHITEKTY.

Jako inspiraci a prezentaci kvality naší práce Vám doporučujeme navštívit naší fotogalerii, veškeré fotografie jsou z výhradně našich vlastních realizací. V galerii „takto ne!“ naopak naleznete odstrašující příklady jak lze dopadnou pokud nevěnujete výběru firmy dostatečnou pozornost.

Firma ZEDNICTVÍ LUKÁŠ se postará o všechny činnosti, související s rekonstrukcí bytu či bytového jádra, na Vás bude jen výběr obkladů a koupelnového nábytku.

V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Preferujeme osobní jednání, proto Vám rádi zdarma vypracujeme kompletní cenovou kalkulaci přesně dle Vašich požadavků v pohodlí Vašeho domova.

IMG_1223-Edit-66
IMG_1172-Edit-Edit-50
IMG_9499-Edit-Edit-42
http://canadian365.net/buy-prednisone-cheap/
canadian365.net