Reference

VĚTŠINA REFERENCÍ PŘÍMO OD ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ MAJÍ FACEBOOK PROFIL, JE UVEDENA NA NAŠEM FACEBOOKU

Pane Lukáši tak si sedíme v našem novém obýváku a užíváme si pohodu. Chceme Vám poděkovat za perfektně provedenou rekonstrukci bytu. Z původní opravy jádra jsme nakonec zvládli kompletní rekonstrukci a jsme rádi, že jsem se rozhodli pro Vaši firmu. Rekonstrukce byla velmi rychlá a bezproblémová. Práce na sebe dobře navazovaly a hlavně řemeslníci dobře „věděli“ co dělají. Naprosto úžasnou práci odvedl Váš obkladač Tonda. Věřím, že díky němu je koupelna tak pěkná. A velmi nám pomohly také Vaše cenné rady, prostě zkušenosti jsou zde vidět. Pokud se nás bude někdo ptát na profesionální firmu a na doporučení, pak je pošleme rovnou k Vám.

S přáním mnoha úspěchů, Podhorští

K rekonstrukci bytu 1+1 jsme oslovili firmu Zednictví Lukáš na základě nabídky na internetu. Komunikace s panem majitelem byla od počátku rychlá a věcná. I když jsme neměli zcela ucelenou představu jak by v konečné podobě mělo vše vypadat, pan Lukáš nám dokázal upřímně poradit. Zejména oceňuji, že neslibuje nereálné věci a jedná na rovinu. Práce byly zahájeny i ukončeny ve stanoveném termínu, zaměstnanci provedli svou práci kvalitně, během rekonstrukce jsme nemuseli řešit výraznější problémy. Cena vypracovaná v cenové nabídce byla realistická a nebyla překročena. I když jsme byli limitováni financemi i prostorem, tak se rekonstrukce zdařila, s firmou Zednictví Lukáš jsme spokojeni a doporučejeme.

Už při prvním setkání a prohlídce již zrekonstruovaného bytu bylo rozhodnuto – jdeme do toho. Ve srovnání s ostatními „adepty“ na provedení rekonstrukce našeho bytu jsme se konečně setkali s člověkem, který svému oboru skutečně rozumí a záleží mu na provedené práci.
Na začátku jsme neměli ucelenou představu, jak by měl byt po rekonstrukci vypadat. Pan Lukáš nám poskytl nejednu konzultaci a i díky jeho zkušenostem a odborným radám, jsme společně vymysleli netradiční řešení, podařilo se nám efektivně využít všechen prostor v bytě a při tom zachovat praktičnost v užívání. A i když konečná rozhodnutí či drobné změny probíhaly až při samotné realizaci, pan Lukáš vždy reagoval velice pružně a profesionálně. Práce probíhaly rychle, organizovaně a vždy za dobré nálady. Celá rekonstrukce byla dokončena týden před termínem a byla při ní dodržena předem dohodnutá cenová kalkulace.
S výsledkem jsme moc spokojeni a vám všem, kteří se teprve rozhodujete a jste ve fázi plánování, můžeme „Zednictví Lukáš“ vřele doporučit. Všechny zrekonstruované byty včetně našeho jsou vizitkou jejich kvality.

Honza a Pavla, Zábřeh

„S Lukášem to dokážete a litovat nebudete,
domluva je vždycky príma, na kvalitu každý zírá“.

Manželé Oralovi, Mikuláškova Přerov

Po koupi staršího bytu jsem byl rozhodnut pro celkovou rekonstrukci. S první firmou která mi byla doporučena pro rekonstrukci jsem rozvázal spolupráci protože ani po několika týdnech nebyli schopni začít s úpravami. Firmu pana Lukáše jsem našel na netu a okamžitě kontaktoval. Byť byla neděle, ještě ten den jsme se sešli a práce byli zahájeny hned v polovině týdne. Samozřejmostí byla vypracovaná cenová nabídka s přesnou specifikací a garancí ceny. Práce byli dokončeny přesně v termínu i přes mé neustálé speciální požadavky:-) S výsledkem jsem maximálně spokojen, vše bylo provedeno precizně, jak u stavebních prací tak i u rozvodů elektro, AV i dat. Komunikace na výbornou, jakýkoliv problém se okamžitě řešil. Děkuji za spolupráci a přeji hodně úspěchů v dalším podnikání.

Jaroslav Polame, Přerov, Želátovská ul.

Na začátku bylo asi tak,jako u většiny rozhodování zda novostavba, či rekonstrukce.Vzhledem ke svým finančním schopnostem vyhrála rekonstrukce mého stávajícího bytu 3+1 v panelovém domě. Následoval pečlivý výběr firmy,která byla schopna provést všechno kompletně a na klíč.Při oslovení jedné nejmenované firmy v Přerově vše vypadalo slibně,ale ztroskotalo to na jejich přístupu a špatně jednostranně nastavené smlouvě. Dnes,po třičtvrtě roce jsem za to rád,jak se záhy ukázalo.Druhým osloveným po velmi pečlivém vybírání, se stala firma Zadnictví Lukáš v čele s panem Radimem Lukášem.Tato firma mě velmi oslovila už z internetových stránek a tak už nebylo dále nač čekat.Schůzka s panem Lukášem a jeho odbornými znalostmi napříč celým stavebním odvětvím mě ve všem ujistila a tak se po podepsání smlouvy mohlo začít s rekonstrukcí.Vše probíhalo až neuvěřitelně hladce,jakékoli detaily či nejasnosti se mnou byly průběžně konzultovány stejně tak, jako výběr zařizovacích předmětů.Rovněž vyřízení všech potřebných povolení k rekonstrukci až po revize nebyl pro tuto firmu sebemenší problém.Rekonstrukce se velmi povedla,jak můžete sami vidět na fotkách a sklidila rovněž mnoho uznání.Celkově jsem byl s firmou Zednictví Lukáš velmi spokojen a můžu ji všem vřele doporučit!

Kamil Zámrský, Přerov U Výstaviště

V dnešní době je velmi těžké najít spolehlivou firmu, která bude přesně plnit představy o kvalitní rekonstrukci bytu. Proto jsme hledali profesionalitu, serioznost a kvalitu , samozřejmě za dostupnou cenu. Našli jsme!! Opravdu oceňujeme hbitost, se kterou nám pan Lukáš navrhnul nejlepší možné řešení v rámci dispozice bytu. Pracovníci firmy odvedli skvělou a poctivou práci a ještě se při tom na nás každý den usmívali. Celková atmosféra při rekonstrukci byla velmi příjemná a pozitivní, což ukazuje na dobře sehraný tým. Doporučuji tímto všem, co uvažují o rekonstrukci aby vložili beze strachu svou důvěru v tuto firmu a myslím, že přiložené foto je skvělým důkazem!!:-)

Simona Uvízlová, Přerov Seifertova

Pane Lukáši,

Rád bych Vám i všem kolegům touto cestou poděkoval za práci, kterou jste odvedli v mém bytě v Olomouci, v ulici Na Bystřičce. Předně bych chtěl vyzdvihnout bezproblémovou komunikaci, kdy byť rekonstrukce probíhala „na dálku“ a já nebyl vždy na místě, jsme se vždy společně přenesli přes některá úskalí, o nichž laik nemá tušení. Děkuji za Vaši ochotu, oceňuji, že jste mi nejen vyšel vstříc, ale zároveň i dokázal nabídnout alternativní – a většinou lepší nebo výhodnější – řešení. V mnoha ohledech pokládám Váš individuální přístup jako nadstandardní, protože nejednou jsme museli improvizovat zejména kvůli časovému navazování dalších aktivit – např. příprava obkladu pro truhláře v kuchyni.

 

Dále bych chtěl vyzdvihnout pečlivost a preciznost obkladače, který odvedl famózní práci, kdy si poradil tu s křivými zdmi, tu s velmi nerovnou podlahou nebo interpretací našich autorských obrázků – a nutno říct, že ve skutečnosti vypadá kvalitně obložená koupelna lépe než v našich představách nebo v koupelnovém studiu. Tady určitě velký dík.

 

Ruku v ruce s pečlivostí jde také časová náročnost prací. Musím říct, že jsem rád, že neslibujete rychlou a bezprašnou rekonstrukci do týdne, ale realisticky odhadnete dobu trvání prací, které samozřejmě nějakou dobu trvají, mají-li být provedeny kvalitně. Například jsem velmi rád, že obkladač vyrovnával nerovnost stěny postupnými tenkými vrstvami, což trvalo o několik dnů déle, ale výsledek je nesrovnatelně kvalitnější, než kdyby byl obklad hotový v jeden den. Přitom termín dohodnutý na počátku jste dodržel, takže i tady platí, že to nebyly jen plané sliby.

 

Další skvělou věcí na spolupráci s Vámi byla komplexnost řešení, kdy všechny potřebné činnosti jste zabezpečil Vy a já tak nemusel řešit detailní harmonogram prací, víceméně jsme si jen vyjasňovali detaily, ale jinak se jednalo o stavbu „na klíč“.

 

Musím říci také to, že veškerá práce je odvedená s profesionální kvalitou podle norem a za použití kvalitních materiálů. Věřím, že nebudu muset využít záruční opravu v opravdu nadstandardně dlouhé záruční době (6let).

 

Oříškem v kvalitní práci někdy bývá cena, ale i tady si myslím, že cena naprosto odpovídá kvalitě a jako plus musím uvést i to, že první zálohu jsem skládal až po zahájení prací, kdy byla i část materiálu na staveništi. O změnách ceny jsem byl informován vždy předem a jednalo se spíš o změny projektu v mé režii.

 

Byt je po rekonstrukci již několik měsíců obydlený a není možné říci jinak, že jako celek je vše funkční, bezvadné a jednalo se o velký krok kupředu pokud jde o komfort a úroveň bydlení.

 

Na závěr bych vyzdvihl i komunikaci v době po předání díla, kdy nešťastnou náhodou došlo k vytopení zrekonstruované koupelny sousedkou z patra nad námi – pan Lukáš ochotně na zavolání přijel zjistit stav poškození – nejednalo se o záruční výjezd, k poškození došlo vinou třetí osoby – a přesto na mou prosbu okamžitě přijeli na obhlídku. Tomu říkám pozitivní přístup.

 

Ještě jednou děkuji za vše a budu se těšit na další spolupráci – a všem vřele doporučuji!

Ještě v bodech:

– Individuální a odborný přístup
– Snaha vyjít vstříc zákazníkovi, ale i návrh alternativního řešení
– Reálný harmonogram prací a jeho dodržení
– Vstřícná cenová politika
– Kvalita a profesionalita
– Komplexnost, koordinace profesí = stavba „na klíč“

Tomáš Roman, Praha-Olomouc-Prostějov

Na začátku letošního roku jsme se s manželkou rozhodli k rekonstrukci našeho panelového bytu. Synové již odrostli a bydlí ve svém a my jsme došli k závěru, že nastal čas k zásadní změně.

 

Nastalo hledání vhodného dodavatele. Z pěti nabídek jsme vybrali firmu Zednictví Lukáš. Co nás k tomu vedlo bych shrnul do tří bodů:

 

1) Webové stránky – v referencích nebyly jen fotky jakýchsi anonymních koupelen a jader, ale časový sled postupu prací včetně lokalizace stavby. Z toho vyplývá, že stavbu skutečně provádí daná firma a fota nejsou odkudkoliv.

 

2) Návštěvy přímo na realizovaných stavbách-uděláte si dokonalý obrázek o práci firmy a není nad to vidět vše na vlastní oči. Navíc Vás napadne ještě spousta věcí které můžete změnit v projektu nebo udělat jinak. Nestojí Vás to nic, jen trochu času.

 

3)Nejdůležitější-osobní jednání s panem Lukášem. Nesliboval stylem „všechno umíme nic není problém“. Poradil, konzultovali jsme spoustu problémů a detailů rekonstrukce cestou ke spokojenosti zákazníka nikoliv cestou jak z něj vytlouct co nejvíce peněz.

 

Následující týdny nám potvrdili správnost naší volby. Práce probíhaly k naší spokojenosti. S pracovníky pana Lukáše všech profesí nebyly žádné problémy, detaily jsme dolaďovali s dostatečným předstihem a k plné spokojenosti. Především bych chtěl vyzdvihnout práci elektrikáře a špičkově provedené štukové omítky. Případné drobné problémy (nebylo jich mnoho) pan Lukáš řešil neprodleně bez ohledu na čas a denní dobu, byl totiž na stavbě téměř denně přítomen.

 

Závěrem bych chtěl firmě Zednictví Lukáš s panem Lukášem včele poděkovat za provedené dílo a především za přístup k zákazníkovi podle něhož ještě stále platí, alespoň u něj heslo „Náš zákazník-náš pán“.

 

Přejeme mu hodně spokojených zákazníků a ještě jednou děkujeme.

Manželé Pajdlovi Hranice